Mistrzostwa Polski Północnej ZS PUT 2017

Mistrzostwa Polski Północnej ponownie za nami !

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zagościło ponownie ponad 150 zawodników z 31 klubów na kolejnej edycji naszego cyklicznego turnieju - Mistrzostw Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT. Wszyscy zawodnicy mieli okazję rywalizować o 76 kompletów medali w formułach semi i light-contact oraz konkurencjach technicznych dla najmłodszych uczestników. Dodatkową formułą rozegraną po raz pierwszy na turnieju była kategoria Grandchampion semi-contact, gdzie mogli rywalizować zawodnicy z kategorii wyższych niż kadet, bez podziału na kategorie wzrostowe i wagowe. Nasz klub w całym turnieju reprezentowało 31 zawodników, którym udało się wywalczyć 37 medali, co dało nam 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Miłym zaskoczeniem było również zwycięstwo naszego zawodnika - Krzesimira Kaszy w kategorii Grandchampion, gdzie po kilku dobrych walkach eliminacyjnych, w finale pokonał trenera Egidy Olsztynek - Bartosza Zabłotnego.