Z ostatniej chwili

Treningi w nowym sezonie

Kalendarz imprez

Komunikaty


Gladius KIDSZ naszych galeriiNasza wizytówka


Organizujemy


Turniej Gladius Cup

Aktualności

Mistrzostwa Europy Taekwon-do Internationale Wieliczka 2012
15-12-2012

W dniach 27-28.10.2012 r. zawodnicy Klubu Sportowego Gladius zdobyli 4 medale w Otwartych Mistrzostwach Europy Tae Kwon-Do International, które odbyły się w przepięknej hali sportowej "Solne Miasto" w Wieliczce.

czytaj więcej...


Kick - boxing: 14 medali z Tarczyna
11-12-2012

W dniu 08.12.2012 r. dwunastoosobowa reprezentacja Klubu Sportowego Gladius walczyła na największym turnieju Kick-boxingu w Polsce w tym roku "Mazovia Cup 2012" w Tarczynie. W zawodach udział wzięło ponad 500 miłośników sztuk walk z 55 klubów z  Polski oraz reprezentanci Niemiec, Czech, Egiptu, Mołdawii.

czytaj więcej...


Gladius Cup 2012
10-12-2012

W dniu 25.11.2012 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 4, odbył się turniej sportowy "Gladius Cup 2012 - Ostródzki Festiwal Sztuk Walki". Była to 3 edycja zawodów organizowanych przez Stowarzyszenie Gladius, w tym roku odbyły się one pod patronatem Wójta Gminy Ostróda Pana Bogusława Fijasa przy wsparciu Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

 

czytaj więcej...


VI Mazivia Cup Tarczyn
29-11-2012

Zgodnie z zapowiedzią na treningu w załączeniu przedstawiamy informacje na temat kolejnego turnieju na który zaproszenie otrzymał nasz klub. Termin zgłoszen upływa jutro wieczorem dlatego bardzo proszę o pilne przekazanie informacji przez wszystkich chętnych zainteresowanych udziałem w zawodach. Proszę o przesyłanie sms-em zgłoszenia oraz konkurencji w jakiej chcemy startować. Z uwagi na jutrzejszą zabawę andrzejkową nie czekajcie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. TUTAJ komunikat o zawodach oraz KARTA zgłoszenia, dzięki której łatwiej będzie ustalić w czym chcecie startować.

 Wspólny trening Gladiusa i OKKK
27-11-2012

W dniu 27.11.2012 odbył się historyczny pierwszy trening sympatyków sztuk walk trenujących w Gladiusie i Ostródzkim Klubie Kyokushin Karate. Zajęcia odbyły się w hali OCSiR w Ostródzie i uczestniczyły w nich dzieci w grup młodszych i średniozaawansowanych. Trening poprowadził sensei Artur Małż I Dan. Oprócz zabaw i ćwiczeń ogólnorozwojowych był czas na ciosy, bloki, kopnięcia a nawet podstawowe elementy walki. Ćwicząc wspólnie reprezentancji obu klubów mieli okazje poznać się, zaprezentować swoje umiejętności i przede wszystkim dobrze się bawić. Dziękujemy za trening i liczymy na kolejne zaproszenia. W dziale Multimedia umieściliśmy kilka zdjęć z treningu. Zapraszamy.Krzysiek Orliński V-ce Mistrzem Świata w Karate WIASKA
28-10-2012

Nasz klub odnotował kolejny międzynarodowy sukces. Krzysiek Orliński wrócił "z tarczą" z kolejnej edycji Mistrzostw Świata w Karate federacji WIASKA. Oprócz "tarczy" przywiózł do Ostródy srebrny medal. Szersza relacja i foty niżej. Zapraszamy.

czytaj więcej...


Piknik klubowy 2012 za nami
01-07-2012

W ostatnią sobotę 30.06.2012 r. po raz kolejny nasz klub zorganizował dla swoich zawodników, ich rodzin i sympatyków piknik na zakończenie sezonu. Tym razem w "części sportowej" tradycyjny spływ kajakowy zastąpił rajd rowerowy dookoła czterech jezior.  Duża grupa bardzo sprawnie pokonała 22 km trasę spotykając się z pozostałymi osobami w Klubie Sportów Wodnych Sokół. Tam po poczęstunku rozegraliśmy zabawy sportowe dla rodziców a następnie nasi zawodnicy otrzymali dyplomy i stroje sportowe ufundowane przez klub. Tradycyjnie podsumowaliśmy poprzedni sezon wybierając najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika 2011 roku. Zostali nimi Karolina Pawłowska i Kacper Długiński. Wszyscy bawili się doskonale. TUTAJ możesz zobaczyć trasę pokonanego rajdu rowerowego. W dziale Multimedia dwie nowe fotogalerie z tej imprezy.Mistrzostwa Europy Taekwon-do komunikat wstępny
30-05-2012

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pierwsze informacje na temat zbliżających się Mistrzostw Europy Taekowndo Internationale, które odbedą się w Wieliczce. Więcej informacji w rozwinieciu newsa. To wyjątkowa okazja by uczestniczyć w światowej imprezie, która odbywa się w Polsce. Szczególny apel kierujemy do wszystkich osób, które chcę wesprzeć organizacje mistrzostw poprzez swój udział w charakterze sędziego. Dotyczy to zawodników, którzy z różnych względów nie planują startu oraz wszystkich osób, które w przeszłości pełniły funkcje sędziów lub chciałyby sprawdzić się w nowej roli. Więcej informacji na treningach.

czytaj więcej...


Zawody UFR w Barczewie
29-05-2012

Nasz klub otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnej imprezie kick-boxerskiej organizowanej przez UFR. Mistrzostwa Barczewa rozegrane zostaną w dniu 9 czerwca 2012 roku. To kolejna okazja do sprawdzenia się przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Taekown-do. Szczegółowy komunikat w rozwinięciu newsa. Zgłoszenia na zajęciach. Zapraszamy.

czytaj więcej...


V Dylewski Cross Sasinów za nami
25-05-2012

Było super. Wszyscy obecni spisali się na medal. Doskonała organizacja, piękna pogoda i sportowe emocje. W rozwinięciu newsa informacja o wynikach oraz kilka pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy Ewie i Jackowi, czekamy na kolejne edycje imprezy.

czytaj więcej...
« poprzednia 1 2 3 następna »

Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie Gladius © 2011