Z ostatniej chwili

Treningi w nowym sezonie

Kalendarz imprez

Komunikaty


Gladius KIDSZ naszych galeriiNasza wizytówka


Organizujemy


Turniej Gladius Cup

Kids

Z radością zapraszamy Cię do skorzystania z nowego programu sportowo-edukacyjnego skierowanego do Twojego przedszkolaka.


Zajęcia z dziećmi prowadzimy od 2003 roku. Na bazie zdobytego doświadczenia stworzyliśmy rewelacyjny system dla najmłodszych dzieci w ramach którego będą miały możliwość w trakcie zabaw sportowych rozwijać się emocjonalnie, społecznie i intelektualnie.

Nasze zajęcia można opisać trzema słowami: sportowo - wesoło - kolorowo.

Proponowane przez nas zajęcia koreańskiej sztuki walki Taekown-do maja charakter treningu ogólnorozwojowego nastawionego na naukę i rozwój tych cech dziecka, które pozytywnie pomogą mu kreować swoją przyszłość.

Dzięki naszym zajęciom już dziś Twoje dziecko doskonalić będzie umiejętności pomocne w codziennym życiu (rzuty, łapanie, podskoki, przewroty, zachowanie równowagi, poruszanie się w różnych kierunkach). Ucząc się podstaw Taekwon-do pozna pozycje, kopnięcia, uderzenia i obrony a przy tym doskonalić będzie umiejętności koncentracji, dyscypliny i pracy zespołowej. Podniesie swoją ogólna sprawność fizyczną, kondycję i koordynację. Treningi mają charakter bezkontaktowy i bazują na zabawie. W ich trakcie maluchy poznają podstawowe zwroty w języku koreańskim i angielskim.

Część edukacyjna zajęć koncentruje się na rozwoju cech psychicznych dziecka. Maluchy uczą się radzenia sobie w trudnych sytuacjach, panowania nad emocjami, nawiązywania przyjaźni oraz szacunku dla rówieśników i starszych. Zajęcia mają kształtować w dzieciach umiejętność podejmowania nowych wyzwań oraz unikania zagrożeń dnia codziennego.

W myśl programu kolejne zajęcia łączą się w jedną całość. Dla dzieci przygotowany został specjalny system motywacyjny i egzaminacyjny. Rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach w charakterze obserwatorów lub asystentów, mają przez to bieżącą informację o postępach dziecka i możliwość jego wspierania. Dodatkowym atutem jest praca z dziećmi w małych grupach.

Wierzymy, że pierwsze 6 lat życia dziecka to najważniejszy okres w jego rozwoju. Udział w naszych zajęciach sprawi, że ten czas będzie wykorzystany w najlepszy sposób!


Stowarzyszenie Gladius powstało w 2003 roku. Jest wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000173570. Głównym instruktorem jest Marcin Dziliński, posiadacz stopnia mistrzowskiego 4.dan, trener i organizator wielu imprez sportowych.

Celem działania naszego stowarzyszenia jest promocja zdrowego stylu życia, między innymi poprzez sztuki walki. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Sportowym Polska Unia Taekown-do oraz Polskim Związku Kick-boxingu. Współpracujemy z wieloma innymi stowarzyszeniami o podobnym profilu działania. Prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych. Organizujemy egzaminy, szkolenia, letnie obozy sportowe. Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych. Nasi zawodnicy to Mistrzowie Świata, Europy i Polski w Taekwo-do, Kick-boxingu i Tang Soo Do.

Realizowane przez nasze Stowarzyszenie projekty otrzymują wsparcie ze strony władz samorządowych Powiatu Ostródzkiego, Gminy Ostróda i Miasta Ostróda.

Stowarzyszenie Gladius jest jednym z największych i najlepszych klubów sztuk walk w Ostródzie i okolicach.


 

Marcin Dziliński
- instruktor Taekwo-do i Kick-boxingu
- wychowawca dzieci i młodzieży
- trener medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski
- organizator imprez sportowych
- autor sportowej części programu Gladius Kids
  Katarzyna Dzilińska
- Prezes Stowarzyszenia Gladius
- nauczyciel
- autorka edukacyjnej części programu Gladius Kids

zdjecie zdjecie


Kontakt:

Główny instruktor - Marcin Dziliński 4.dan,
tel. 607-701-143

(przejdź do działu Kontakt)

Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie Gladius © 2011