Z ostatniej chwili

Treningi w nowym sezonie

Kalendarz imprez

Komunikaty


Gladius KIDSZ naszych galeriiNasza wizytówka


Organizujemy


Turniej Gladius Cup

Aktualności

Seminarium szkoleniowe z Elijahem Everillem, 03-04.12.2016 r.
08-12-2016

W dniach 03-04.12.2016 r. Lubelski Klub Sportów Walki "Dan" zorganizował w Łęcznej seminarium szkoleniowe z dziewięciokrotnym mistrzem świata w kickboxingu WAKO - Elijahem Everillem. W seminarium udział wzięło ponad 90 zawodników i zawodniczek z całej Polski a nasz klub reprezentował: Dziliński Jakub, Dziliński Marcin, Kasza Krzesimir, Kołakowski Adrian oraz Trzeciak Bartosz. Przez 2 dni zajęcia poświęcone były walkom sportowym w formułach pointfighting oraz light contact. W zakładce "czytaj więcej" kilka fotek z seminarium. 

 

czytaj więcej...


Puchar Polski w Taekwon-do "Polish Open" 2016
26-11-2016

 

W dniach 19-20.11.2016 r. w Opolu rozegrana została kolejna edycja Pucharu Polski "Polish Open" organizowana przez Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. W zawodach udział wzięło 524 zawodników i zawodniczek z 19 polskich klubów oraz 5 ekip zagranicznych z Mołdawii, Ukrainy, Rosji, Irlandii oraz Czech. Nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników, którzy zdobyli łącznie 7 medali w tym: 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy. Do tego warto dodać, że jeden z naszych zawodników - Bartosz Trzeciak zdał pozytywnie kurs sędziowski uzyskując klasę sędziowską C. W zakładce "czytaj więcej" wyniki poszczególnych zawodników oraz zdjęcia z turnieju. 

 

czytaj więcej...


Mazovia Cup 2016
21-11-2016

Przed nami ostatni w tym roku turniej Pucharu Europy w Kick-boxingu federacji UFR, WTKA i WKSF, który odbędzie się 03.12.2016 r. w Tarczynie. TUTAJ strona organizatora, proszę zapoznać się z konkurencjami i kategoriami. Zgłoszenia proszę przekazywać na treningu. W "czytaj więcej..." dodatkowa rozpiska.

czytaj więcej...


Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT Gladius ponownie na pierwszym miejscu.
31-10-2016

Nie było łatwo ale podobnie jak w zeszłym roku udało się. 185 zawodników z 16 klubów, zacięte pojedynki, emocje, emocje, emocje. Na koniec 14 złotych, 11 srebrnych i 10 złotych medali dało naszej ekipie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Drugi na podium Orient miał tylko o 1 złoty krążek mniej. Na trzecim miejscu nasi przyjaciele z Egidy Barczewo - Olsztynek. To był bardzo udany turniej. Widać było zaangażowanie zawodników, rodziców i kibiców. Wspaniale zaprezentowali się mniej doświadczeni zawodnicy, dla wielu najmłodszych Kidsów był to bardzo udany debiut. Godziny przygotowań, pomoc rodziców, sędziów, sportowa rywalizacja i przede wszystkim brak kontuzji pozwala podsumować, że po raz kolejny daliśmy radę. Dziękujemy za wsparcie władzom samorządowym. Akcja "Łaczy nas sport nie narkotyki" trwa. W "czytaj więcej..." szczegółowe wyniki naszej drużyny. Wszystkim, którzy tym razem nie zdobyli medalu podpowiadamy: Głowa do góry, instruktorzy widziali jak bardzo się staraliście. Każdy dał z siebie wszystko ale tak bywa w sporcie. Już za chwilę kolejne turnieje, walczymy dalej :)

czytaj więcej...


Mistrzostwa Polski Północnej Taekwondo ZS PUT Ostróda, 29.10.2016 r. ZMIANY
19-10-2016

Witamy 
Podajemy uzupełniające informacje dotyczące zawodów: 
1. Własciwy adres internetowy programu rejestrującego to :http://put.org.pl/prl/app/#/login 
2. Termin dokonywania zgłoszeń przesunięty został do dnia 26.10.2016 r. 
3. Osoby startujące w kategorii DZIECI zgłaszamy poprzez program rejestracyjny.
4. Osoby startujące w kategorii DZIECI MŁODSZE zgłaszamy mailowo.Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT
08-10-2016

Kolejna edycja naszych zawodów już 29.10.2016 r.  Super plakat, dyplomy, medale. Wszystko przygotowane. Jak co roku będą emocje. W "czytaj więcej..." komunikat dotyczący imprezy. Zapraszamy do Ostródy.

czytaj więcej...


Samoobrona "Wbrew wszystkiemu"
05-10-2016

W dniu 01.10.2016 r. nasze stowarzyszenie przeprowadziło panel zajęć z samoobrony z młodzieżą uczestniczącą w projekcie "Wbrew wszystkiemu". Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Jakości Opieki Medycznej w Ostródzie. W trakcie spotkania oprócz nauki obron, chwytów i technik przydatnych w sytuacjach zagrożenia dodatkowo zrealizowany został panel profilaktyczny dotyczący zagrożeń jakie niesie ze sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy. Było to kolejne w tym roku działanie w ramach realizowanej przez nas akcji "Łączy nas sport nie narkotyki". W "czytaj więcej..." kilka fot z zajęć.

czytaj więcej...


Letni obóz sportowy Jastrowie 2016
01-09-2016

I po wakacjach. Ale wspomnień co nie miara. Nasi zawodnicy, którzy skorzystali z zaproszenia na XXIV Obóz Sportowy Klubu Sportowego Orient będą mieli co wspominać. Kacper Ewartowski, Krzysztof Sobociński i Hubert Bursztyka wspólnie z ponad setką zawodników z pięciu innych klubów trenowali, bawili się i odpoczywali w Jastrowie niedaleko Piły. Super czas, super trenerzy, super wakacje. Kolejny obóz już za rok. Kilka fotek w "czytaj więcej..."

czytaj więcej...


III obóz Pointfighting Krasnobród 2016
07-08-2016

 

W dniach 24-30.07.2016 r. w Krasnobrodzie odbyła się III edycja obozu kick-boxingu organizowanego przez Klub Daniel's Pointfighting. Podczas tygodniowego pobytu czwórka zawodników naszego klubu: Jakub Dziliński, Krzesimir Kasza, Adrian Kołakowski oraz Bartosz Trzeciak trenowała elementy walki przerywanej wraz z czołowymi zawodnikami i trenerami z Polski. Treningi techniczne prowadzone przez trenerów Bartka i Kamila Danielów, Sebastiana Chudzika oraz Marcina Gupte odbywały się 3 razy dziennie, uzupełniane były zajęciami biegowymi i sparingami. Do tego w czasie wolnym gry zespołowe i wyjscia na plażę. Po sześciu dniach nasi klubowicze wrócili bardzo zadowoleni oraz przygotowani do startów w nadchodzącym sezonie. Zdjęcia z obozu w dziale Multimedia. Zapraszamy.

 Piknik klubowy 2016
20-06-2016

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na piknik klubowy. Jak co roku spotkanie odbędzie się na obiektach przystani wodnej Klubu Sportowego Sokół i OCSiR przy ul. Słowackiego 40. Dla bardziej aktywnych od godziny 9:00 zorganizujemy rajd rowerowy. Główna część zacznie się o godz. 11:30. W trakcie jak zwykle gry i zabawy sportowe dla dzieci i rodziców, poczęstunek, podsumowanie wyników sportowych, wręczenie upominków i pucharów dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika 2015 roku. Koniec przewidujemy na godzinę 13:30. Zapraszamy

« poprzednia 1 2 3 następna »

Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie Gladius © 2011