Z ostatniej chwili

Treningi w nowym sezonie

Kalendarz imprez

Komunikaty


Gladius KIDSZ naszych galeriiNasza wizytówka


Organizujemy


Turniej Gladius Cup

Aktualności

Plebiscyt 2010 - KONKURS !!!
27-12-2010

Karolina Pawłowska - zawodniczka Gladiusa również w tym roku reprezentuje nas w corocznym plebiscycie Gazety Ostródzkiej na najlepszego sportowca naszego miasta. Ponownie zapraszamy do wypełniania kuponów drukowanych co piątek w Gazecie Ostródzkiej. W zeszłorocznym plebiscycie Karolina zajęła 3 miejsce. W tym roku musi byc lepiej. To od Was zależy czy wygramy tę walkę.


W związku z tym po raz drugi ogłaszamy KONKURS.

czytaj więcej...


Najnowsze wieści ZS PUT
27-12-2010

Obok najnowsze informacji z życia Związku Sportowego Polska Unia Taekown-do: życzenia świąteczne, informacja o mistrzostwach w Ostródzie w 2011 r., zmiany w przepisach sędziowskich. Zapraszamy do lektury TUTAJ.Wizyta w Copacabana Gym
27-12-2010

W dniu 21.12.2010 r. trener Marcin Dziliński odwiedził jednej
z najbardziej znanych warszawskich klubów mieszanych sportów walki (MMA) Copacabana Gym. W trakcie niemal godzinnej wizyty miał okazję obserwować trening grupy Muay Thai  prowadzony przez Igora Kołacina oraz trening MMA Macieja Górskiego.  Obaj wymienieni to czynni zawodnicy startujący w galach KSW.
TUTAJ kilka pamiątkowych fotek - z telefonu trenera :)Foto niespodzianka 2010
27-12-2010

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych treningów, które odbyły się w dniu 09.12.2010 r. Jednocześnie to pierwsze zdjęcia większości osób, które rozpoczęły treningi w naszym klubie we wrześniu tego roku.
Grupa dzieci młodszych
Grupa dzieci starszych
Grupa Kick-boxinguMazovia Cup Tarczyn 2010
27-12-2010

W sobotę 10.12.2010 r. w podwarszawskim Tarczynie rozegrana została IV edycja turnieju Kick-boxingu Mazovia Cup, który był jednocześnie pierwszymi mistrzostwami Polski nowopowstałej federacji Uniwersal Fighting Rules (UFR). W zawodach uczestniczyli przedstawiciele różnych styli, między innymi kickbokserzy, karatecy, specjaliści od K-1 czy taekwondocy. Sama idea UFR sprowadza się do stworzenia warunków w których zawodnicy różnych styli uderzanych rywalizować będą mogli w ramach tego samego, najbardziej zbliżonego regulaminu walki. Do Tarczyna pojechało dwoje naszych zawodników: Marta Przybylska i Maciej Krassowski.

czytaj więcej...


I Mistrzostwa Klubu - GLADIUS CUP 2010
27-12-2010

W dniu 04.12.2010 r. rozegraliśmy pierwsze wewnętrzne mistrzostwa pod nazwą Gladius Cup. W zawodach wystartowali młodsi zawodnicy, którzy nie mają okazji sprawdzić swoich umiejętności na zawodach ogólnopolskich z uwagi na barierę wieku. Nie oznacza to jednak, że przygotowane konkurencje były mniej wymagające. Najmłodsi zawodnicy rywalizowali w sumie w  siedmiu różnych konkurencjach. Dla najmłodszych 5-6 latków przygotowaliśmy specjalny tor sprawnościowy gdzie oprócz demonstracji kopnięć wykazać trzeba było się skocznością i koordynacją. Zupełną nowością była konkurencja Kick - Hit w której sędziowie przyznawali punkty za przygotowaną przez każdego zawodnika prezentację kombinacji trzech kopnięć zakończonych widowiskowym trafieniem w tarczę. Do tego konkurencje, które normalnie rozgrywane są na zawodach ogólnopolskich: układy formalne, kopnięcia dosiężne, walki soft-stick, walski semi-contact. Zwycięzcy otrzymali puchary i specjalnie przygotowane na te zawody medale i dyplomy. Wszyscy startujący dostali też mikołajkowy poczęstunek. W zawodach wystartowało 54 zawodników z grup dziecięcej i średniej. Tytuł najlepszego zawodnika całego turnieju wywalczył zdobywca 4 złotych medali - Filip Turcinavicius. Zawody sędziowali najstarsi i najbardziej doświadczeni zawodnicy. Jako klub zrobimy wszystko by była to impreza cykliczna, w perspektywie chcemy by w zawodach naszych uczestniczyli też zawodnicy innych sportów walki jak np. karate. Z czasem planujemy by nasz turniej stał się oficjalnymi otwartym i mistrzostwami w stylach uderzanych, w których startować będą wszyscy trenujący sporty walki w Ostródzie. Pamiątkowe fotki z zawodów TUTAJ.Życzenia Bożonarodzeniowe
24-12-2010

Z okazji zbliżających się Świąt składamy najlepsze życzenia wszystkim zawodnikom naszego klubu i ich rodzinom, naszym przyjaciołom a czasem rywalom ze sportowych mat. Niech czas Bożego Narodzenia upłynie w atmosferze miłości i ciepła a nadchodzący Nowy Rok spełni wszystkie oczekiwania i marzenia.

Trener z rodziną
24.12.2010Nowe artykuły w dziale prasa
22-12-2010

Zapraszamy do działu KLUB - PRASA gdzie umieściliśmy artykuły opisujące najnowsze wydarzenia klubowe: medal zdobyty przez Krzyśka Orlińskiego, nasz udział w Pucharze Polskie TKD w Opolu oraz turniej Gladius Cup.Mistrzostwa Świata w karate WIASKA - srebro dla Krzyśka
29-11-2010

W dniach 23-24.10.2010 r. w Krakowie miały miejsce Mistrzostwa Świata Międzynarodowej Federacji WIASKA (World Intern. Amateur Sport Karate Association). Odbyły się one w nowym ośrodku olimpijskim. Do startu w zawodach stawiły się między innymi reprezentacje Rosji, Niemiec, Holandii, Czech i Polski. Jednym ze startujących był najstarszy zawodnik naszego klubu Krzysiek Orliński, który wystąpił jako jedyny z Polaków w kategorii kata i walczył w formule semi kontakt +40 lat -80kg. Był to start niezwykle udany. W finałowej walce przeciwnikiem Krzyśla był sam prezydent i twórca federacji WIASKA Karl Hainz Frank (9 dan) reprezentujący Niemcy. Po bardzo wyrównanej walce w końcówce Krzysiek uległ rywalowi 4:6 i zdobył ostatecznie srebrny medal tych mistrzostw. Na zdjęciach otwarcie mistrzostw, fragmenty finałowej walki i medaliści Finałów Mistrzostw Świata.Gladius Cup 2010 - I mistrzostwa klubu
28-11-2010

W dniu 04.12.2010 r. rozegrane zostaną pierwsze wewnętrzne mistrzostwa naszego klubu. Wszystkich ćwiczących w grupach dzieci młodszych oraz dzieci starszych zapraszamy do rywalizacji w konkurencjach ukladów formalnych, technik specjalnych, konkurencjach sprawnościowych, walk soft-stick, walk semi-contact oraz nowej formule Kick-Hit. Szczegółowy podział osób do wskazanych konkurencji przekazany będzie na najbliższych treningach. Start zawodów sobota godz. 13.00. Mile widziani kibice -zaproście rodziców, dziadków do wspólnej zabawy. Dla zwyciężców konkurencji mamy puchary i medale, dla pozostałych dyplomy za uczestnictwo. Dla wszystkich mikołajkowy poczęstunek. Zapraszamy.

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wszystkie prawa zastrzeżone - Stowarzyszenie Gladius © 2011