Otwarty Puchar Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT za nami !

W dniu 17.02.2018 r. w odbyła się trzecia edycja Otwartego Pucharu Polski w Taekwon-do ZS PUT. Zawody w Olsztynku są dobrą okazją do startu dla naszych najmłodyszch zawodników oraz kontrolą przed głównym turniejem – Mistrzostwami Polski w Taekwon-do odbywającymi się już za miesiąc w Ostródzie. W tym roku turniej zgromadził 168 zawodników z 14 klubów z całej Polski. Osiemnastu startujących z naszego klubu wywalczyło w sumie 21 medali, z czego 9 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych co dało nam 3 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Krzesimir Kasza, który wywalczył 3 złote medale w forumach semi-contact, light-contact oraz semi-contact Grandchampion, zdobywając tytuł najlepszego zawodnika w kategorii juniorów turnieju.

Wyniki poszczególnych zawodników.
Dęby Tymon : 3 miejsce walki soft-stick, 1 miejsce tempówki
Janowski Tomasz : 2 miejsce walki soft-stick, 3 miejsce tempówki
Sobociński Szymon : 2 miejsce walki soft-stick, 1 miejsce tempówki
Fafiński Tomasz : 2 miesjce tempówki
Ociepski Tobiasz : 1 miesjce walki semi-contact, 1 miejsce tempówki
Sobieska Dominika : 1 miejsce tempówki
Sobociński Krzysztof : 3 miejsce tempówki, 1 miejsce walki semi-contact
Mędrek Oliwer : 3 miejsce walki semi-contact
Sobieski Kacper : 2 miejsce walki semi-contact, 3 miejsce walki light-contact
Szwankowska Oliwia : 2 miejsce walki semi-contact, 3 miejsce walki light-contact
Bursztyka Hubert : 2 miejsce walki light-contact
Dziliński Jakub : 2 miejsce walki semi-contact, 2 miejsce Grandchampion semi-contact
Krzesmir Kasza : 1 miejsce walki semi-contact, 1 miejsce walki light-contact, 1 miejsce Grandchampion semi-contact, tytuł najlepszego juniora zawodów.

Tym razem bez medalu wrócili:
Depta Nikodem
Dzilińska Aleksandra
Lewandowski Krzysztof
Nosewicz Wiktoria
Żarczyński Filip