Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk 2017 r.

W dniu 14.01.2017 r. w Mińsku Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk federacji WKSF. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 40 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników, którzy łącznie wywalczyli 8 medali. Najlepiej z nich zaprezentował się Krzesimir Kasza, który startując w trzech konkurencjach walk wygrał wszystkie kategorie zdobywając w sumie 3 złote medale. Ponadto na podium stawali Tobiasz Ociepski (złoto kick-light, i srebro semi-contact), Kacper Sobieski (srebro semi-contact), Adrian Kołakowski (srebro semi-contact) i Jakub Dziliński (brąz semi-contact). Na etapie walk eliminacyjnych swój start zakończyli Dominika Sobieska oraz Hubert Bursztyka. Był to pierwszy, bardzo udany start naszych zawodników w rozpoczynającym się sezonie. Już w luty wystartujemy w Otwartych Mistrzostwach Warmii i Mazur w Taekwon-do w w Olsztynku, a w marcu w Mistrzostwach Polski w Taekwon-do w Krakowie. Najważniejszą imprezą do której przygotowujemy się będą Mistrzostwa Europy w Taekwon-do, które rozegrane zostaną w czerwcu w Częstochowie. Jednocześnie w skali całego roku w dalszym ciągu realizować będziemy wspólnie z władzami samorządowymi działania w ramach akcji "Łączy nas Spot nie narkotyki".