IX Mazovia Cup International 2015

W dniu 05.12.2015 r. w Tarczynie odbyła się IX edycja Mazovia Cup International. W tym roku zawody posiadały rangę Pucharu Europy federacji UFF, WKSF, ICO, PFKB, oraz WKA. W zawodach wystartowało ponad 450 zawodników z takich krajów jak Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja, Azerbejdżan oraz Włochy. Cały turniej odbywał się na 6 matach i 1 ringu. Ostródzkiego Gladiusa reprezentowało 10 zawodników, którym udało wywalczyć się 21 medali w tym 8 złotych, 7 złotych i 6 brązowych. Na szczególną pochwałę zasługują Tobiasz Ociepski, który pokonał wszystkich swoich przeciwników oraz wygrał finał 6:0 w zaledwie 15 sekund i Krzesimir Kasza, który po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny zdobywając 3 złota w pointfightingu, UFR tatami i Kick-light. Wyjazd zrealizowany został dzięki wsparciu Urzędu Miasta Ostróda w ramach akcji profilaktycznej "Łączy nas sport nie narkotyki"